Login Form

Create An Account ? SignUp

signup form

Have An Account ? Login

Tüm acıların, kargaşanın, yıkımların, gözyaşlarının kaynağı insanın MUTLU olma isteğidir. MUTLU olmayı isteyen nefs ve şeytandır esasen. Aslında Mutluluk kovalanınca kaçan kaprisli bir sevgili gibidir. Onu yakaladığınızda belli bir hazdan sonra aslında aradığınızın da o olmadığını anlarsınız. MUTLULUK aslında Cehennemin Kapısıdır. İnsanın tarih boyunca en büyük hatası ister edebiyatta isterse eğitimde isterse ülkelerin gelişiminde olsun MUTLULUĞU BAZ ALMALARIDIR. Mesela GSMH hesaplanırken ne kadar para kazanılmışsa bu baz alınır niye?Kapitalist ölçü biri mi bu da ondan.
İslami ölçü birimimiz yok bizim.
Peki insanın kurtuluşu nedir?İnsanın mutluluğunu oluşturan hazlardır. Haz şeytanın en büyük tuzağıdır. Aslında baz alınması gereken şey kesinlikle haz değil HUZUR’dur. Huzur kelime anlamı olarak Barış da demektir ve İslam Selam kelime anlamı olarak Huzurla aynıdır. Peki şu an neden Huzur İslamda (islam ülkelerinde) değil de Terör Yıkım Tecavüz Geri kalmışlık kargaşa İslam ülkelerinde? Çünkü Müslümanlar da Saadet (Mutluluk) ile Huzur arasındaki farkı anlamış değil. Kavramları birbirinden kesin çizgiyle ayıran Kuran(Furkan) onlar için sadece okunup haz alınan mutluluk kitabı, okursun dinlersin haz alırsın kendini ne kadar şanslı sayarsın müslüman olmaktan dolayı diğer insanlara acırsın amelleri boşa gidecek diye, hafif bir kibir duygusu okşar nefsi şeytan tarafından.
Cennet bile açıklanırken tefsir edilirken aslında Arkadaş sohbet edilecek dostlar grubunu Huriler ile grup seksi olarak anlayan, Kefserden kafa çekmek olarak algılayan haz merkezli cennet açıklanmakta tefsirlerde, ne hikmetse tefsircilerin hepside erkek olduğu için konu huri olunca alabildiğince fantazilerini Allah’ın ayetlerine konuşturmuşlar. Zaten İŞİD binlerce insanı o hurilerle kavuşturmak için bombaları üzüm gibi sarıp insanları patlatmıyor mı Hurilerle grup seksi yapacaksınız açıklamalarıyla.
Peki bu sapıkça anlayışlar nereden çıkıyor?
Elbette sapıkça yazılmış Hz Muhammed ile alakası olmayan cinsellikle ilgili olanları vb sahte olan bir kısım hadislerle. (Sahih olanları tenzih ederiz) O hadislere en çok inananlar en geri ülkeler ve kadının en kötü durumda olduğu ülkeler.

ÖYLEYSE?

GERÇEKTEN Mutlu olmak için bir kere mutluluğun peşinden koşmayı bırakmak gerek. Nefsinizin hoşuna gitmeyen şeyleri yapmalısınız. 

1-  Bilmiyorsanız bilmiyorum diyin, mütevazı olmalısınız. Bu huzurun kapısıdır. Kabe’nin DOĞUSU Kapısı – Kova Burcu

2- Paylaşın bölüşün bilgiyi parayı zamanı sohbeti dostluğu vb. Çünkü sosyal olmanızı bu sağlar, sosyal olmak yalnızlıktan kurtarır paylaştığınız insan dostunuz olur. Dostunuzun olması demek sizinde ondan çok şey öğreneceğiniz anlamına gelir. KABENİN KUZEY MERVE(Cömertlik) TEPESİ TARAFI – BOĞA Burcu

3- Aşkın değil Sevginin peşinden gidin. Aşk, kördür nankördür bencildir, katil bile yapar sizi, sevdiğinizi bile öldürtür. Sevgi ise bunun zıddıdır, sevdiğinizin huzuru için çabalarsınız ve bu size gerçek sevgiyi getirir mutlaka. Aşk, tıpkı saman alevi gibi belli bir dönem yanar söner, gerçekçi değildir çoğunlukla siz objektif olamazsınız aslında aşık olduğunuz da o kişi değil aşık olduğunuz aslında hayal ettiğiniz şahsiyettir ama o da gerçek değildir. Özellikle Venüsü Koç burcunda olanlar bunu en çok en çabuk anlayan kişiliklerdir… KABENİN BATISI – ASLAN Burcu

4- Evrensel bakmak objektif olmak Anne gibi herkese karşı merhametli yaklaşmak elden geldiğince yardım sever acıyan kişilik olunmalı. KABENİN GÜNEYİ – AKREP BURCU

Evet başta bu 4 temel unsur sizin huzrunuzu getirir. Aslında bu Kabe’nin hayat Şifreleri ve İSLAM ASTROLOJİSİ kitaplarımda anlattığım dört temel konudur insanı Huzura götüren. Nasıl hareket edilmeli 7 Huzur Eylemi ise kitabın içinde detaylıca var…

Aslında insanın huzurunu ne kaçırır bunu anlamak hiç de zor değil (YILDIZNAME) doğum haritalarında İsim ve EL Analizlerinde Allah kullarına uyarıda bulunur biz kulların sınavları Ellerinde İsimlerinde ve Yıldıznamelerinde (Doğum Haritalarında) saklı. Aslına Kuranda açıklanan Yıldızlar size (geceleri) yol göstericidir derken hayatın içinde hüzünle karanlıkta kaldığımızda Doğum Haritaları ve Transit analizler gerçekten de yol gösterici Rehberdir bu analizler….

KENDİNİZE BİR İYİLİK YAPIN BU ANALİZİ YAPTIRIN.

05352573693

Analiz Yaptıranların görüşleri: Linki tıklayınız www.islamastrolojisi.com/ne-dediler

Yıldızname Analizleri ( YOL REHBERİNİZ).

Doğum haritası

Transit Analizler

Sevilenle Uyum Analizleri

El İçi Analizleri

İsim Analizleri

İLETİŞİM ve Danışma Hattı: 05352573693

İndirin Mobile Uygulamalarımız

Bizi mobil platformlarımızdan takip etmek için...

  • Download
  • Download