Login Form

Create An Account ? SignUp

signup form

Have An Account ? Login

Ayhan ÖZCİMBİT ( 5 Mart 1969 )

A.Ü İktisat Fakültesi mezunu, daha önce Kazakistan ve Hollanda’da eğitmenlik ve tercümanlık işleri yaptı. Bir çok farklı ülkeyi gezdi ve araştırmalarda bulundu (Almanya, Fransa, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, İtalya, San Marino, Bulgaristan, Sırbistan, Özbekistan, Rusya Federasyonu, Ukrayna, Hollanda, Kazakistan, Macaristan, Slovenya, Slovakya, Hırvatistan, Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Montenegro, Lüksemburg, Gürcistan, Yunanistan ve Moldova). Yurt dışında gezdiği, çalıştığı ve yaşadığı dönemde çok ilginç araştırma ve tecrübeleri oldu. İngilizce, Kazakça, Almanca, Rusça, Hollandaca, Türki diğer lehçeleri bilen yazar tecrübelerini araştırmalarını kitaplar haline dönüştürdü. Araştırma sonuçlarında bir çok gazete ve dergiye makaleler yazdı. Halen Türkiye'nin en kaliteli düşünsel tavaf yapabilen ve trendi oluşturan dergisi SIR’da düzenli köşe yazıları yazmaktadır. Bu makaleler Astroloji, Siyaset Bilimi, Tarih, Dinler Tarihi, Yabancı Diller, Arkeoloji, Sosyoloji, Felsefe, Edebiyat, Palmistry, Eğitim Bilimi ve Öğretim Metodolojisi ve Kültürler konularındadır.

2010’dan beri İslam’da Astroloji Doğum Haritası Rehberi Hayatın Anlamı Yaşam Şifreleri ESMAÜL HÜSNA adlı eseri defalarca TV programlarında konu oldu. Bu programlarda İslam ve Astroloji arasındaki bağları Yıldız Haritası, Kabe, Kuran, El Çizgileri, Hayat ilişkisini açıkladı. Yapmış olduğu çizelgeler, Tavaf Çarkları, Şeytan Taşlama Çarkları, Zodyak ve Kabe, Zodyak ve İnsan Beyni haritaları TV’lerde izleyicilerde şaşkınlık yarattı. İslam Astrolojisi ve Kabe Üzerinden açıklanması, yazdığı eserlerden sonra Astrologlar içinde araştırma hatta Üniversitelerde Yüksek Lisans konusu oldu.

Bu konular üzerinden ünik (Benzeri Olmayan) Yıldız Haritaları hazırlayan Ayhan Özcimbit, Eşi Gülşen Özcimbit ile beraber Türkiye’de Yıldız Haritasına göre çocuk edinmiş ilk kişilerdir. Bu konuda danışmanlık hizmetleri ile yüzlerce çocuğun Zodyak Babası ve Annesi olmuşlardır.

Astroloji severlerin farklı açılarla İslam Astrolojisi'nin yorumlarıyla okudukları Doğum Haritaları, Transit Etkileri, El Çizgilerinin Dili, İsim Analizi, Uyum ve İlişkiler Kıyas Analizlerini hem gezegenler hemde evlerde, ev yöneticilerinde dekanlara inerek detaylandırarak ayrıca bunun ellerdeki ve isimlerdeki yansımalarına da bakarak analizler yapmaktalar. İncelemeler ve tavsiyeler, analiz yaptıranları hayrete düşürecek kadar isabetli çıkmaktadır. “Ne dediler” bölümünü lütfen okuyunuz

Ayhan Özcimbit’in yayınlanmış 7 kitabı, eşi Gülşen Özcimbit’in ise 2 kitabı bulunmaktadır. Şimdiye kadar konuyla ilgilenen bir çok insana Yurt içi ve dışında özellikle Almanya’da ve Kıbrıs'ta İslami Astroloji dersleri vermişlerdir, ayrıca büyük bir emek isteyen Yıldız Haritalarını en az ortalama 35 sayfa olmak üzere Transit etkilerle, El Çizgileri Analizi, İsim Analizi, Uyum Astrolojisi, Bebeklerin En uygun Zamanda doğma analizleri olmak üzere hazırlamışlardır.

Şu an Afrika Kıtasına Yayın Yapan Natural TV'de İslam Astrolojisi, Tarih ve Turizm Gezi olmak üzere üç adet farklı Programlarını İngilizce olarak yapmaktadır.

Kendisine Amerika ve Afrika kıtasından da İslam Astrolojisi Yıldızname hakkında danışmanlık için baş vuran insan sayısı daha da artmış durumda. Çünkü Analizleri İngilizcede de yazmakta...

Sizde bu konularda meraklı iseniz kendilerine ulaşıp bu konularda danışmanlık alabilirsiniz.

Saygılar.

İslam Astrolojisi

İndirin Mobile Uygulamalarımız

Bizi mobil platformlarımızdan takip etmek için...

  • Download
  • Download